Yamaha POLand Position

Yamaha POLand Position stacjonuje w Warszawie przy ulicy Połczyńskiej. Salon Yamaha-Połczyńska to miejsce wyjątkowe. Z zewnątrz zaskakuje super nowoczesną architekturą zainspirowaną kształtem zbiornika motocyklowego; wewnątrz przykuwa uwagę najszerszą, kompletną ofertą motocykli, skuterów i quadów marki Yamaha – od wielu lat niekwestionowanego leadera polskiego rynku jednośladów i pojazdów ATV.

Personel Yamaha POLand Position służy profesjonalną pomocą przy zakupie i serwisowaniu najwyższej jakości pojazdów. Zespół doradców pomaga w doborze oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Salon Yamaha-Połczyńska to miejsce, w którym klient ma do swojej dyspozycji pełną gamę pojazdów testowych. Tutaj także dowie się o tym, co jeszcze wyjątkowego Yamaha ma do zaoferowania swoim użytkownikom, gdyż misją Yamaha Poland Position jest wspieranie klientów w realizowaniu ich życiowych pasji!

Yamaha POLand Position, w realizowaniu pasji, wspiera również nas! Dziękujemy!


Touratech Polska

Gdy twórca Touratech opracowywał swój pierwszy system Tripmaster do własnego użytku, nie wyobrażał sobie, że już za 13 lat będzie zarządzał własną firmą zajmującą się innowacyjnymi rozwiązaniami. Po latach, niezwykłe sukcesy firmy przekładają się na bogatą ofertę niezbędnego na wyprawach wyposażenia motocykli.

Touratech Polska dostarczy wyposażenie również dla nas! Dziękujemy!


Modeka Polska

Producent odzieży i akcesoriów motocyklowych. Korzystając z zaawansowanych technologii i wieloletniego doświadczenia, napędzana wspólną pasją, Modeka tworzy ubrania motocyklowe w pełnej gamie: od turystycznych przez sportowe aż po typowo miejskie, każdego roku uzupełniając kolekcję o atrakcyjne nowości.

W tym roku Modeka ubierze również nas. Dziękujemy!Sii

Sii to firma informatyczna – najszybciej rozwijająca się firma outsourcingu IT i inżynierii produkcji w Polsce. Istnieje na naszym rynku od 2006 roku i od początku nieustannie notuje dynamikę wzrostu przychodów i zatrudniania. Posiada już 6 oddziałów i zatrudnia 1000 pracowników. Pracujemy w obszarze budowy, rozwoju i integracji aplikacji, infrastruktury IT, testów i inżynierii przemysłowej.

Misją Sii jest rozwijać i wspierać swoich najlepszych pracowników. Dotyczy to nie tylko obszaru zawodowego, ale także najważniejszych wartości, które są najcenniejszymi i najbardziej szanowanymi w Sii. Są wśród nich m. in. pasja, ambicja, determinacja, odwaga i duch zespołowy. Dlatego z dumą postanowiliśmy wesprzeć tych dwóch facetów – przecież jeden z nich, Łukasz, należy do grona inżynierów Sii! Nie możemy pominąć takiej okazji i w pewnym sensie jedziemy z Wami!!!

Trzymamy kciuki, śledzimy mapę i Waszą wędrówkę! Powodzenia!
www.pl.sii.eu


motocombo

Firma motocombo obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. Zaczynali od sprzedaży wysyłkowej a ich centrum dowodzenia znajdowało się w piwnicy w centrum Szczecina. Dzięki zaangażowaniu zyskali sympatię i zaufanie klientów. Sklep przenieśli na ul Szeroką 56, gdzie oferują bezpieczny i duży parking oraz 200m2 powierzchni sklepowej.

Oferują technikę motocyklową, eksploatację oraz akcesoria i odzież. Z każdym dniem starają się poszerzać ofertę ich sklepu tak aby trafić w gusta wszystkich klientów. Motocombo dostarczyło nam świeżutki zestaw INTERPHONE F4 Cellular Line. Dziękujemy!


GARMIN

Zasady, które przyświecają firmie Garmin to: innowacyjność, wygoda, wydajność, korzyść dla klienta i wysoki poziom usług. Cel firmy Garmin jest prosty — opracowywać urządzenia nawigacyjne i komunikacyjne, które ułatwią życie swoim klientom. Oferta innowacyjnych produktów obejmuje różne obszary zainteresowań, w tym m.in. branżę motoryzacyjną, lotniczą i morską oraz zastosowania związane z fitness, rekreacją na świeżym powietrzu i produktami bezprzewodowymi.
Firma GARMIN wypożyczyła na wyprawę urządzenia ZUMO 340 LM oraz ZUMO 660. Dziękujemy!


POLE POSITION Motocykle Serwis

Motocykle zostały przygotowane do wyprawy w POLE POSITION. Dziękujemy!


Rexona Men Polska

Rexona Men jest niezawodnym dezodorantem, dzięki któremu możesz mieć pewność niezależnie od sytuacji. Jest idealna w sytuacjach, gdy zwiększa się poziom adrenaliny i wystarczająco silna, aby zapewnić długotrwałą ochronę. Unikalna formuła Rexony Men pomaga zachować świeżość i daje Ci komfort przez cały dzień.
Dziękujemy za wsparcie!


GPS.TSZODA.PL

Zajmujemy się przygotowaniem urządzeń nawigacyjnych. Wyposażamy je w konkretne mapy i punkty POI danego kontynentu, kraju czy regionu. Aktualizujemy oprogramowanie, dogrywamy polski język i głos. Wgrywamy tylko mapy i soft legalnego pochodzenia.

Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy doradzić przy zakupie nowych i używanych nawigacji, jak i wyborze map GPS. Podpowiadamy, jakie urządzenie będzie odpowiednie do podróży rowerem, a jakie do tras samochodem, czy motocyklem. Oba urządzenia Garmin skonfigurowane dzięki GPS.TSZODA.PL. Dziękujemy!


SHOEI Polska

Historia SHOEI rozpoczęła się w Tokio w 1959 r. Od tego czasu SHOEI ciągle dąży do tego by sprostać wyzwaniu bycia liderem w kontekście bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz innowacyjności na światowym rynku kasków motocyklowych. Wprowadzanie przodujących technologii i ciągłe udoskonalanie bezpieczeństwa dało SHOEI status producenta produktów o najwyższej jakości. Marka jest niezwykle ceniona pośród motocyklistów na całym świecie.

SHOEI Polska dostarczyło na wyprawę dwa kaski Hornet DS. Dziękujemy!


Podziel się:

Wspierają nas