CookFu.com – Master your lunch

Głodny? Cook Fu – jest innowacyjnym serwisem gastronomicznym. Pozwala odkrywać nowe miejsca i wyjątkowe propozycje kulinarne restauracji. Dzięki codziennym powiadomieniom mobilnym, jesteś na bieżąco, z aktualną ofertą szefa kuchni w Twojej okolicy. Dostępny na desktopie, tablecie i smartphonie.

Teraz Cook Fu, pomaga nam zlokalizować nowe smaki w wyprawie dookoła świata. Dziękujemy za wsparcie!


„Freeride Shop”

Sklep snowboardowy „Freeride Shop” stworzony z pasji, przez snowboardzistów dla snowboardzistów. Bezpośredni i niezależny importer sprzętu snowboardowego z krajów UE do Polski. W skład kadry „Freeride Shop” wchodzą dyplomowani instruktorzy, snowboardu, którzy poza profesjonalnym doborem sprzętu chętnie pomogą zarówno w stawianiu pierwszych kroków na desce jak i doskonaleniu techniki jazdy!


BIS

Firma BIS specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów indywidualnych, małych i średnich firm, instytucji państwowych i samorządowych, placówek oświatowych oraz przychodni z zakresu branży teleinformatycznej. Konkurencyjne ceny, rzetelność potwierdzona licznymi referencjami oraz udział w przetargach pozwalają na stałe zaopatrywanie wielu firm i instytucji w sprzęt komputerowy. Autoryzacje oraz partnerstwa największych firm z branży IT zapewniaja nam dostęp do nowości, liczne szkolenia oraz wsparcie techniczne dzięki czemu gwarantują najwyższą jakość usług.

Wieloletnie doświadczenie w opiece nad systemami informatycznymi ich Klientów pozwala zawierać umowy outsourcingowe (od całkowitego przejęcia infrastruktury IT do kontroli wybranego zadania). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wciąż rozszerzają zakres oferowanych usług i sprzętu, oraz pracują nad ciągłym dostosowywaniem struktur informatycznych do nowych zapotrzebowań.


KARTODRUK

Firma Kartodruk zajmuje się produkcją wszelkich typów opakowań wykonanych z tektury oraz wyposażenia do nich. Od 1989 roku kompleksowo doradza swoim Klientom w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania w zakresie opakowań. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w szybkiej realizacji zamówień, a co za tym idzie, w powiększaniu liczby zadowolonych Klientów.


Motorcycle FactoryPodziel się:

Wspierają nas