Ścigacz.pl

Ścigacz.pl jest wydawnictwem elektronicznym. Serwis ma na celu promocję motocykli, skuterów, pojazdów ATV oraz wszystkich aspektów życia, związanych z wykorzystaniem tych pojazdów.

Ścigacz.pl objął wyprawę patronatem medialnym w Internecie, wśród serwisów o treści motocyklowej. Dziękujemy!


MOTOCYKL

MOTOCYKL jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego motocykla, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. MOTOCYKL ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

Miesięcznik MOTOCYKL objął wyprawę patronatem medialnym, wśród miesięczników o treści motocyklowej. Dziękujemy !!


Ambasada Brazylii w Polsce

Honorowy patronat nad wyprawą sprawuje Ambasada Brazylii w Polsce. Dziękujemy!


Globtroter.pl

Globtroter.pl to najstarszy i jedyny niezależny serwis społecznościowy dla miłośników podróży w Polsce. Ich misją jest dostarczanie użytkownikom wirtualnej przestrzeni dla wymiany myśli, informacji i wiedzy podróżniczej.

Globtroter.pl ma ponad 27 tysięcy zarejestrowanych użytkowników oraz 97 tysięcy zdjęć w galerii.

Dziękujemy!


Klub Podróżnik Polska

Klub Podróżnik Polska w Warszawie to miejsce spotkań podróżników, slajdowiska, filmy, warsztaty, wystawy zdjęć, ruchome galerie. Zaglądają polarnicy, płetwonurkowie, ludzie gór, ziemi, wody i powietrza, wędrowcy i globtrotterzy, znani i nieznani.

Trunki przeróżne: herbaty, kawy, piwa i wina, łagodne i narowiste, z najdalszych zakątków planety. Książki, przewodniki, kominek, grzaniec.

Dziękujemy!


Miesięcznik Poznaj Świat

Poznaj Świat to ukazujący się od 1948 roku miesięcznik, który uzależnia od czytania i podróży. Przyświeca mu idea, by czytelnik wiedział, co widzi. Pokazuje cały świat z polskiego punktu widzenia. Poznaj Świat ceni różnorodność relacji, przez co jest najbardziej otwartym miesięcznikiem na rynku. Świat jest piękny, Poznaj Świat!

Dziękujemy!


Capoeira Magazyn

Capoeira Magazyn to pismo wszystkich polskich Capoeiristas. To Magazyn o Capoeira, Brazylii, kulturze afrobrazylijskiej, sporcie oraz sztukach walki, języku portugalskim i wielkiej pasji.

Pod ich „dachem” łączą się idee. To miejsce gdzie dzielą się wspólną pasją, wspólną miłością o której chcemy mówić głośno. Niech ta miłość pomoże nam mieć otwarty umysł na inne spojrzenie i do tej pory nie znane nam idee przyświecające pasjonatom tej pięknej sztuki.

Dziękujemy!


Antyradio

Antyradio – sieć rozgłośni radiowych nadających muzykę rockową w szerokim tego słowa znaczenia, słynie z odważnych audycji i akcji oraz wyrazistych osobowości antenowych.

Na antenie Antyradia będziecie mogli usłyszeć nas w programie „Odjechani”.

Dziękujemy!


Częstochowski Klub Motocyklowy Włókniarz S.A.

Honorowym patronatem, wyprawę Volta ao Mundo, objął Częstochowski Klub Motocyklowy Włókniarz S.A.

Dziękujemy!


Portal wczestochowie.pl

Patronat nad wyprawą obejmuje Portal wczestochowie.pl

Dziękujemy!

Podziel się:

Wspierają nas