Zastanawiasz się o co chodzi? Gdzie jest cel?

Zatem trzymaj się mocno i przygotuj na potężną dawkę emocji ponieważ po ponad roku przygotowań zabieramy Cię w podróż do sedna każdej z trzech pasji, łącząc je wszystkie w ramach jednej akcji!

Zamierzamy wycisnąć z nich wszystko co najlepsze zabierając Cię w blisko sześciomiesięczną podróż motocyklami, na których pokonamy ponad 34 tys.km. Poznasz tą stworzoną do zabawy maszynę jako znakomity środek na doświadczenie świata. Zużyjemy 6 kompletów opon i spalimy ok. 3500 litrów paliwa.

W poszukiwaniu niezwykłej przygody, będziemy podróżować wzdłuż i wszerz świata. Odwiedzisz z nami blisko 30 krajów na 4 kontynentach. Przekonasz się jak bogatą ucztą dla zmysłów jest świat.

Brazylia, miasto Salvador w stanie Bahia to nasz punkt docelowy, gdzie na zakończenie wyprawy w oznace triumfu zagramy Capoeira. Poznasz tą, zapoczątkowana przez afrykańskich niewolników, wyjątkowa sztukę walki u jej korzeni. Pokażemy Ci jaką motywację do podjęcia wyzwania niesie mocno zakorzeniona pasja oraz w jaki sposób, podejmując rzucone wyzwanie, spełniać marzenia.

 
Nie możesz się doczekać? My też… Startujemy z Warszawy już 5 sierpnia!
 

Podziel się:

Wspierają nas